فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

فیلم آموزش Power BI [بسته آموزش ویدئویی Power BI]

نرم افزار Power BI چیست؟

پاور بی آی یک نرم افزار هوش تجاری (هوشمندی کسب و کار) و طراحی داشبورد است که توسط شرکت مایکروسافت تولید و ارائه شده است. با این نرم افزار می توانید داشبورد های بسیار زیبا و حرفه ای بسازید و به راحتی به اشتراک بگذارید.

نمونه داشبورد های Power BI

داشبورد های زیر توسط مدرس و دانشجویان کلاس Power BI طراحی و پیاده سازی شده است.

داشبورد فروشگاه خارجیPowerBI Report 2 2 - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

داشبورد پخش داروPowerBI Report 1 - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

داشبورد کرونا در ایرانPowerBI Report 3 - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

داشبورد نظرسنجی شرکت بیمهPowerBI Report 4 - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

تحلیل واردات خودرو از خانم یاسمن طاهریyasaman taheri powerbi - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

تحلیل واردات خودرو از خانم عطیه صباغیatieh sabbaghi powerbi - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

چرا این درس به درد من می خورد؟

قطعا در مورد تحلیل داده و مهم بودن آن در تمام سازمان ها شنیده اید. کاربران بسیاری برای ارتقا دانش خود و افزایش مزیت های رقابتی برای پیدا کردن شغل بهتر اقدام به یادگیری و بکارگیری مباحث جدید می کنند. تحلیل داده با Power BI یکی از بهترین مهارت هایی است که می توانید برای بهبود همه ابعاد فعالیت های شغلی خود آن را فرا بگیرید.

مدرس دوره کیست؟

مدرس این دوره آقای پوریا بغدادی با سابقه ۳ سال تدریس مستمر Power BI، ارائه مشاوره و انجام پروژه در همین زمینه در ده ها شرکت داخلی و بین المللی می باشند.

پوریا بغدادی، کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات با گرایش هوش تجاری (BI) از دانشگاه تهران است و بیش از ۹ سال است درگیر یادگیری و یاد دادن، مشاوره و تحقیق در زمینه تحلیل داده می باشد. ایشان در شرکت هایی نظیر دیجی کالا، ایرانسل، بانک گردشگری، بانک خاورمیانه، پگاه گیلان، سن ایچ، کناف ایران، دارو سازی دکتر عبیدی، کوبل دارو و … تدریس داشته اند. می توانید رزومه ایشان را از لینک مقابل دریافت کنید.

pb min - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

نحوه پشتیبانی

یک گروه تلگرامی اختصاصی برای پرسش و پاسخ تشکیل شده که در حال فعالیت موثر می باشد و صرفا ویژه خریداران بسته مجازی و دوره های حضوری آزاد و سازمانی می باشد و درصورت تمایل خودتان توسط مدرس به این گروه اضافه می شوید.

سرفصل های دوره ویدئویی Power BI

آموزش ویدئویی Power BI بر اساس استاندارد های بین المللی

microsoft ref - فیلم آموزش پاور بی آی Power BItwdi ref - فیلم آموزش پاور بی آی Power BIgartner ref - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

۹ جلسه شامل ۱۸ ساعت فیلم آموزشی حرفه ای

جلسه اول (مدت ۰۲:۱۳:۱۵)

معرفی کامل ساختار Power BI، مرور کامل محیط نرم افزار، جایگاه Power Query، نحوه به اشتراک گذاری فایل های داشبورد، رسم نمودار های اولیه، پیاده سازی DrillDown، ایجاد Highlight در نمودار ها و غیرفعال کردن آن، مبحث Relationship و پیاده سازی تقویم شمسی در گزارش ها، مرتب سازی سفارشی در نمودار ها، کار با Slicer ها، پیاده سازی رابطه ها در Data Model

جلسه دوم (مدت ۰۱:۵۲:۵۸)

تغییر مسیر فایل های دیتای پروژه، پیاده سازی Tooltp، کاربرد Append در گزارش ها، کاربرد Merge در گزارش ها و معرفی انواع Join، پیاده سازی Analyze در Power BI، نحوه ارسال گزارشات به Cloud

جلسه سوم (مدت ۰۱:۳۹:۴۸)

نحوه ورود دیتا از پوشه ها بصورت گروهی، راه اندازی نقشه ایران و … با Shapemap، پیاده سازی Drillthrough، استفاده از Theme با JSon، تغییر و مدیریت فرمت اعداد، بررسی گزینه های View Tab از جمله Bookmark، دریافت نمودارها از Marketplace

جلسه چهارم (۰۱:۵۳:۰۶)

ورود به مبحث DAX و فرمول نویسی در Power BI، معرفی کامل Measure و Column و Table و تفاوت های آن ها، کار با فرمول های Calculate, Count, IF, And, Or, Related, Lookupvalue، دریافت تاریخ جاری شمسی، پیاده سازی Gauge،

جلسه پنجم (مدت ۰۲:۰۴:۰۹)

پیاده سازی What-if و Parameters، پیاده سازی KPI ها در Power BI، آشنایی با Datawarehouse، وارد کردن عکس و تصاویر به گزارش با Power Query، فرمول Lastnonblank، تبدیل داده ها با Unpivot در Power Query، معرفی پروژه پایانی کلاس

جلسه ششم (مدت ۰۲:۱۶:۴۹)

کار با تابع Userelationship، بررسی خطاهای احتمالی Power Query فرمول های TopN و Summerize، تابع Rank، آشکار و مخفی کردن Visual ها و کاربرد های آن، تفاوت محاسبات در سطوح Drilldown، نمودار Playaxis برای متحرک کردن گزارش ها، انتخاب Measure بصورت Dynamic، ورود داده ها از وب سایت به Power BI، تحلیل Paretor با Power BI و DAX، پیاده سازی فرمول RunningTotal با DAX، کار با SynopticPanel برای پیاده سازی انواع نقشه ها

جلسه هفتم (مدت ۰۰:۳۴:۳۵)

نصب و راه اندازی و تنظیمات Power BI Report Server

توجه: در این بخش صرفا پیش نیاز های نصب، نحوه نصب و پیکربندی PBIRS آموزش داده شده است و اشاره ای به مبحث دسترسی ها و پیاده سازی آن در شبکه نشده است. اما با همین ویدئو های ارائه شده بسیاری از افراد خودشان سیستم Server را راه اندازی کرده اند.

جلسه هشتم (مدت ۰۱:۵۰:۱۷)

مفاهیم مدلسازی داده ها

مدل سازی داده یکی از مهم ترین وظایف شما به عنوان تحلیل گر است. شما به عنوان یک تحلیل گر باید انواع مدل ها را شناخته و متناسب با نیاز خود، بهترین نوع مدل سازی را انتخاب نمایید. مدل سازی بهینه، به شما کمک می کند با سهولت بیشتری و پیچیدگی کمتر گزارشات مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

بهبود سرعت گزارش ها

در این بخش شما با مفاهیم ابتدایی Performance و نحوه بهبود آن آشنا خواهید شد. شما با رعایت همین نکات ساده به عملکرد بهتری دست خواهید یافت.

دینرمال کردن جدول Fact

در این بخش با جداول Fact نامتصل آشنا خواهید شد و روش های مختلف برخورد با آن ها را فرا خواهید گرفت.

مقایسه فروش و بودجه

در این بخش با مقایسه فروش با بودجه یا هدف آشنا خواهیم شد. مقایسه فروش و هدف در حالی که ریزدانگی های متفاوتی دارند یکی از مهمترین چالش تحلیل گران است. در این بخش ۲ مورد از مهمترین راهکار های برخورد با این چالش بررسی می شود.

جلسه نهم (مدت ۰۳:۱۸:۱۴)

انجام پروژه تحلیل داده های واردات خودرو

سوالات متداول

۱- فیلم آموزش پاور بی آی با کلاس حضوری خیلی تفاوت دارد؟

قطعا کلاس حضوری تفاوت های زیادی با دیدن ویدئوهای آموزشی دارد، در کلاس سوال و جواب و رفع اشکال و فرصت شنیدن سوالات دیگران و همچنین یادگیری از دیگران و استفاده از ایده های ناب و نظرات متخصصان فراهم است از طرفی آشنایی با افرادی که وارد این حوزه می شوند مزایای جانبی دیگری نیز دارد اما اگر فرصت ندارید یا امکان حضور در کلاس را ندارید از بسته مجازی استفاده کنید.

۲- آیا برای خرید بسته ویدئویی و فیلم آموزش پاور بی آی باید اکسل (Excel) بلد باشیم؟

یادگیری این نرم افزار پیش نیاز ندارد اما قطعاً افرادی که با اکسل ارتباط خوبی دارند و یا سابقه گزارش گیری و داشبورد با ابزارهای دیگری مانند اکسل یا Qlikview و Tableau را دارند خیلی سریعتر از دیگران با Power BI ارتباط کامل برقرار می کنند.

۳- آیا برای ورود به این دوره باید SQL بلد باشیم؟

ابتدا باید بگویم که ابزار های Self-Service BI برای افرادی که دانش عمیق در زمینه بانک های اطلاعات و برنامه نویسی و سیستم های اطلاعات ندارند قابل استفاده است، درثانی از آنجا که در Power BI هیچگونه امکانی برای نوشتن کدهای SQL وجود ندارد، هیچگونه نیازی هم به دانستن کوئری نویسی وجود ندارد اما اگر تجربه کار با دیتابیس ها را داشته باشید در یادگیری شما بسیار موثر خواهد بود.

۴- آیا Power BI رایگان است یا نیاز به لایسنس دارد؟

برای استفاده از Power BI نیازی به پرداخت هزینه و یا لایسنس ندارید. این نرم افزار رایگان است و با زبان فارسی و تاریخ شمسی به خوبی سازگار است و بسیاری از شرکت های معروف در ایران در حال استفاده از آن هستند.

۵- آیا برای کار با Power BI نیاز به اکانت داریم؟

برای دانلود نمودارهای اضافی (Custom Visual) و همچنین برای استفاده از فضای ابری (Cloud) نیاز به اکانت وجود دارد که نحوه ساخت آن در دوره ارائه خواهد شد.

۶- آیا Power BI فارسی می شود؟

بله امکان استفاده از فونت ها و اعداد فارسی و تغییرات ظاهری در آن وجود دارد. همه این مباحث در بسته آموزش و فیلم آموزش پاوربی آی ارائه شده است.

۷- نحوه قیمت گذاری این بسته چگونه است؟

ممکن است قیمت های بسیار پایین تر و یا بسیار بالاتری نسبت به این بسته آموزشی در اینترنت پیدا کنید (از ۱۸۰ هزار تومان تا  یک و نیم میلیون تومان). بسته های ارزان تر یا سرفصل بسیار کمتری دارند و یا مدرس آن فاقد تجربه لازم و یا دارای رشته و فعالیت شغلی نا مرتبط است و خودش هم آشنایی عمیقی نسبت به این ابزار ندارد. بسته های گرانتر با توجه به نوع شرکت و موسسه ای که آن را ارائه می دهد و با توجه به هزینه های شرکت ها تعداد نیرو و پرسنل آن ها متفاوت و بالاتر است اما دلیل بر کمبود بسته آموزش سایت ما (تحلیلگری) نیست. گواه این موضوع ده ها نفر افراد موفقی هستند که نمونه داشبورد های آن ها را در بالای همین صفحه می بینید. حتی شاید بسته گرانتری پیدا کنید که از کیفیت پایینی برخوردار باشد. مراقب باشید! برای اطمینان از کیفیت هر بسته آموزشی به رزومه قابل رهگیری مدرس آن مراجعه کنید.


 (18 ساعت آموزش حرفه ای) همین الان این محصول را سفارش دهید: 

تصاویر برخی از دوره های حضوری برگزار شده:17a408a89ac284e4fc1eee3787fd81bb?s=300&d=mm&r=g - فیلم آموزش پاور بی آی Power BI

پوریا بغدادی

من مباحث BI را در دانشگاه تهران آموخته ام. مجری و مشاور سیستم های هوش تجاری (BI) هستم. آموزش را برای علاقه شخصی پی میگیرم.
0 0 رای
Article Rating
عضویت
به دوستتان خبر دهید.
guest
84 Comments
قدیمی ها
جدید ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
فریبا
فریبا
2 سال و گذشته

ممنون خیلی خوبه

میثم
میثم
2 سال و گذشته

سلام
حدودا چند ساعت خواهد شد این آموزش؟
طریقه نمایش داشبورد ها تحت وب رو هم اموزش میدید؟

محمدرضا علی وردیلو
محمدرضا علی وردیلو
2 سال و گذشته

سلام وقت بخیر دانشجوی رسته ی تجارت الکترونیک هستم میخواستم ی پروژه ی دانشگاهی راانجام بدم میخواستم بدونم آموزش های شما شامل
ساخت انباره ی داده(dw)
Etl
Scd
Cdc
میشه یا اگر ممکنه ی توضیحات کامل از این موارد برای من ارائه بدید چقدر هزینه داره
وکلا آموزش پایگاه داده به بعد را برای من آموزش بدید

محمودیان
محمودیان
2 سال و گذشته

با سلام
اینجانب در حال یادگیری هوش سازمانی بر اساس اکسل ۲۰۱۶ می باشم. پیش زمینه قبلی در برنامه نویسی ندارم و تمایل دارم طراحی داشبورد بصورت عملی انجام دهم.
با توجه به اینکه تمایل دارم این دوره را تهیه کنم سوالاتی داشتم که ممنون میشم پاسخ دهید
ایا دوره برای افرادی با دانش عمومی اکسل مناسب است؟
ایا نرم افزار Power Bi را در اختیارفراگیران قرار می دهید؟
آیا خروجی نهایی این دوره، درنهایت می توانیم داشبورد طراحی کنیم؟
محتویات دوره را بصورت مرحله مرحله یا یک پکیج نهایی ارائه خواهد نمود؟

باتشکر بسیار

حمید
حمید
2 سال و گذشته

سلام ویدیو در چه تاریخی ضبط شده است؟

مهرزادگان
مهرزادگان
2 سال و گذشته

سلام، این فایل ها کی آماده میشه؟

حسین
حسین
2 سال و گذشته

بنده برای واحد خودم داخل شرکت می خوام یک سری kpi طراحی کنم و اون ها رو مانیتور کنم. می خواستم بدونم امکانش هست که با استفاده ازنرم افزار power BI این کار انجام بشه یا خیر؟ و اینکه منبع داده ها هم نرم افزار CRM شرکت هستش. می خواستم بدونم این ها قابل جوین شدن هستن یا خیر؟؟؟ ممنونم از راهنماییتون

سام
سام
2 سال و گذشته

سلام
قیمت کل مجموعه ۷۱ تومنه ؟ برای بقیه سرفصلها باید پرداخت کنیم؟
مابقی سرفصلها چطوری باید دریافت کنیم

علی
علی
2 سال و گذشته

با عرض سلام و وقت بخیر
بنده بعد از آشنایی با power bi و قابلیت های آن خیلی مشتاق شدم تا اون رو یاد بگیرم.
ولی ی سوال داشتم در مورد SQL server..می خواستم ببینم برای کار با power bi نیاز به SQL server داریم یا نه (برای ساخت یک دیتا بیس)؟ و اینکه اینSQL server را باید از جایی خریداری کرد یا مثل ساختن ایمیل باید بسازیمش(چون می بینم بعضی جاها SQL server رو می فروشن و قیمت بالایی هم داره)
خیلی ممنون از راهنماییتون

عليرضا
عليرضا
2 سال و گذشته

با سلام
با توجه به مشخصات ذکر شده من مشتاق یادگیری power bi هستم – آیا این پکیج اطلاعات جامعی ارائه می دهد؟ کل سرفصل ها مطرح شده یا این پکیج آموزشی در حال تکمیل می باشد؟ سپاس از لطف شما

اسماعیل
اسماعیل
2 سال و گذشته

سلام وقت بخیر
کا دوره همین ۲۲ فایله؟؟
یا ادامه داره؟ و اینکه ادامه دوره رو چطوری باید تهیه کنیم؟
از طرفی ۷۱ تومن قیمت همین ۲۲ تا فایله یا کلا تا انتهای دوره همین ۷۱ تومن؟
تشکر از جنابعالی و مجموعه شما.

رضا
رضا
2 سال و گذشته

توی سایت آفیس خاصیت on premise power bi report server فقط برای نسخه Power BI Premium قابلیت فعال سازی داره. برای ساخت گزارش های تحت وب شما از ابزار دیگه ای استفاده می کند؟ اگر بخواهیم از ورژن رایگان Power BI استفاده کنیم چطور می تونیم این قابلیت رو فعال کنیم؟

mary
mary
2 سال و گذشته

با سلام و وقت بخیر. آیا دوره power BI برای مدیریت و زمانبندی و کنترل پروژه پروژه های EPC کاربرد دارد؟ یا صرفا مهارت در اکسل کفایت می کند؟ تشکر

بهار
بهار
2 سال و گذشته

سلام وقت بخیر برای پیش نیاز این دوره اکسل مقدماتی هست یا پیشرفته؟

الب
الب
2 سال و گذشته

سلام وقت بخیر
ایا این امکان وجود دارد که هر گاه Etl بروز رسانی شد بر اساس ان بصورت اتومات اطلاعات داشبورد هم بروز رسانی شود؟

محمد
محمد
2 سال و گذشته

سلام،ممنونم از دوره فوق العاده تون به همراه تدریس بی نظیرتون.واقعا نحوه آموزش و لحن صحبت تون رو خیلی دوست دارم .احساس میکنم تولید محتوای این دوره به کندی داره پیش میره،کی کامل میشه این آموزش؟

رضا
رضا
2 سال و گذشته

با سلام و احترام
با تشکر از کلیپ های آموزشی زیبای شما
سوالی که داشتم ما چطوری میتونیم بعد از ۶۰ روز مجدد از پاور بی آی استفاده کنیم چون ۶۰ روز مهلت تست میده

میلاد خادمعلی
میلاد خادمعلی
1 سال گذشته
در پاسخ به  پوریا بغدادی

با سلام و احترام خدمت استاد عزیز
آنچه که من امروز از ساین آپ کردن در پاور بی آی به منظور پابلیش کردن گزارشات دیدم،مایکروسافت متذکر شده است که فقط ۶۰ روز رایگان است.
یعنی شما می فرمایید بعد از این ۶۰ روز هم همچنان اجازه استفاده میدهد ؟

محسن
محسن
2 سال و گذشته

سلام. می خواستم بدونم که میشه یک داشبورد که از Analysis Service استفاده نمیکنه و مستقیم به جداول دیتابیس وصل بشه رو روی power bi report server قرار داد و نمایش داد. و اینکه شما در آموزش بالا ارایه دادید؟ با تشکر.

الهام
الهام
2 سال و گذشته

سلام
کد تخفیف رو چطوری میشه به دست آورد ؟؟

محمد علی
محمد علی
1 سال گذشته

سلام و ادب
بنده این فایل رو خریداری کردم و بسیار هم راضی هستم.
لیکن چون powerbi آپدیت شده هست در بخش publish to app کاملا متفاوت شده است و امکان گرفتن لینک محتوای گرافیکی وجود ندارد. چرا؟
خواهشا از اونجایی که در خرید اشاره شده است، مطالب جدید نیز اضافه خواهند شد؛ یک بار این مسئله رو از مسیر ویدویی برطرف نمایید.
سپاس

موسوی
موسوی
1 سال گذشته

با سلام. این دوره به چه پیش نیاز هایی نیاز دارد؟

سام
سام
1 سال گذشته

سلام چقدر دیگه از دوره مونده
آیا همین مطالب برای طراحی داشبورد کافیه

بهروز
بهروز
1 سال گذشته

اکثر آموزش ها به صورت اینه که یه سری اطلاعات کم عمق به دانشجو ها میدن و تا حالا مه من دیدم ۸۰ درصد آموزش ها اینطور بوده و دلیلشونم اینه که تو ۱۰ یا ۲۰ ساعت نمیشه بیشتر از این گفت و دانشجو نمیتونه واقعا مشکلش رو حل کنه.

به نظر من باید و باید آموزش پروژه محور باشه و نمونه های زیادی رو در قالب تمرین باید باهاش کار کنن.

آیا مجموعه شما با چند ساعت مختصر میتونه این مهم رو کاور کنه؟

بهنام
بهنام
1 سال گذشته

سلام
سرفصل های این دوره غیرحضوری با دوره های حضوریتون مشابه است؟

رضا امانی
رضا امانی
1 سال گذشته

سلام میخواستم ببینم ایا دوره غیر حضوری و حضوری از نظر محتوا با هم تفاوت دارند؟

مجتبی
مجتبی
1 سال گذشته

فاکتور رسمی، یعنی ارزش افزوده که برابر ۹% مبلغ خرید است در محاسبات دخیل شود.
چه منطقی باعث اختلاف ۴۰۰ هزار تومانی در این قیمت دهی میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

مهوش
مهوش
1 سال گذشته

سلام.
آیا میشه power bi رو در ویندوز ۷ نصب کرد؟
ممنون

mehdi
mehdi
1 سال گذشته

سلام
آیا این دوره با حضوری فرق داره؟
و اینکه آپدیت میشه؟؟؟

مریم
مریم
1 سال گذشته

سلام
من قبلا این دوره رو از شما خریده بودم،الان چطور میتونم سرفصل هایی که جدید اضافه شده رو داشته باشم؟

ممنون

mohammadi
mohammadi
1 سال گذشته

سلام خسته نباشید این مشکلاتی که توی فیلم گفتید هنوزم ادامه داره؟

محمد
محمد
1 سال گذشته

سلام . قصد شرکت در این دوره را دارم با توجه به این که آپدیت شده ویدیو های اموزشی شما تغییری کرده؟

رزیتا
رزیتا
1 سال گذشته
در پاسخ به  پوریا بغدادی

سلام خسته نباشید
برای دریافت ویدیوها چه مبلغی باید پرداخت شود و در صورت پرداخت ایا امکان ارسال ویدیوها به صورت انلاین وحود دارد.

سعيد
سعيد
1 سال گذشته

با سلام فرق بین گزینه سفارش با گزینه های فاکتوررسمی با گزینه های سفارش بدون فاکتور در چیست ؟با شکر

mahmoodian
mahmoodian
1 سال گذشته

سلام.خود نرم افزار پاور بی ای راشما در دسترس قرار میدید؟

goli
goli
1 سال گذشته

سلام، روزتون بخیر
میخواستم بدونم در آخرین ورژن Power BI امکان تعریف کاربر وجود داره؟

شقایق
شقایق
1 سال گذشته

سلام. میخواستم بپرسم که به طور کلی برای یادگیری power bi نیازه که چه چیزهایی بلد باشیم؟
آیا آشنایی با SQL SERVER و کوئری نویسی ضروریه؟
درواقع مسیر یادگیریش از صفر به چه صورته.

isadf83
isadf83
1 سال گذشته

سلام جناب بغدادی وقت بخیر
در حال حاضر با اکسل کار می کنم و مشکلاتی دارم که قصد دارم شروع به کار با پاور بی آی کنم و چند سوال دارم که ب ای خرید دوره مرددم کرده:
۱٫ پاور بی آی فقط ستونی کار می کند؟ مثلا من الان حاصل جمع یک ستون یا کلی عدد محاسباتی منفرد دیگه توی داشبورد فعلی دارم. اینگونه عملیات منفرد در پاور بی آی مقدوره؟
۲٫ رفرش داده ها از پایگاه داده بیرونی مثل اکسل قابل تنظیمه؟ مثلا هر ۱ دقیقه

isadf83
isadf83
11 ماه و گذشته
در پاسخ به  پوریا بغدادی

جناب بغدادی گرامی
آموزش را تهیه کردم و در حال کار با آن هستم تدریس عالی و بی اغراق از بهترین آموزش هایی که دیده ام. برخی سوالات دیگر هم هست که انشالله حضوری خدمت میرسم

isadf83
isadf83
1 سال گذشته

سلام مجدد
در مورد ایراد فونت فارسی هم توضیح میدهید که چه ایرادی دارد؟

lovelorn.solitary
lovelorn.solitary
9 ماه و گذشته

سلام
میخواستم بپرسم در این آموزش از چه ورژنی استفاده شده و آیا اگه ورژن قدیمی هست در ورژن های جدید تغییرات چشمگیر بوده یا خیر؟
محددویت هایی که تو معرفی فرمودین همچنان باقیه یا بعد این دوسال بهتر شده؟
مثلا انعطاف پذیری و …
بنده قصد خرید دارم اما قیمتش برام زیاده
تخفیف نداره؟

lovelorn.solitary
lovelorn.solitary
9 ماه و گذشته
در پاسخ به  پوریا بغدادی

سپاسگزارم از پاسخ سریع شما
بنده به دلیل آشنایی که با sql server دارم و مدیر پایگاه داده چند ارگان هستم میخواهم DW از چند دیتابیس ایجاد کنم و از آنها به صورت آفلاین داشبورد ایجاد کنم که به صور مثال هر شب داده ها صه صورت خودکار به روز شوند و اینکه این داشبورد درون سازمان و شبکه wifi سازمان برو روی وب و گوشی قابل مشاهد باشه
ببخشید که اینو توضیح دادم خواستم ببینم با این آموزش به این موارد میرسم؟
ممنونم

فربد
فربد
3 ماه و گذشته

عرض سلام و خسته نباشید . با توجه به ویژگی های خوب و جدید بودن نرم افزار مشتاق یادگیری این نرم افزار هستم . سوالی داشتم از خدمتتون در جدید ترین ورژن این برنامه امکان بحث ماشین لرنینگ در مبحث دیتا ماینینگ اضافه شده است .
می خواستم بدونم این موضوع در پکیج آموزشی شما لحاظ شده یا خیر؟!
با تشکر

84
0
عالی میشه اگر نظر بدید.x
()
x