سرفصل و اطلاعات کلاس و دوره آموزش Power BI

در این صفحه اطلاعات کامل دوره و کلاس آموزش Power BI و طراحی داشبورد را مطالعه خواهید کرد. در حال حاضر دوره بصورت آنلاین و در بستر Adobe Connect برگزار می گردد.

مشخصات کلاس Power BI

مشخصات دوره

چهارشنبه ها ساعت ۱۷ الی ۱۹:۳۰ — آنلاین

آغاز از چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰

۳۰ ساعت کلاس با ارائه ویدئو ها و تمرینات

مبلغ سرمایه گذاری: ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان

ظرفیت: تکمیل شد. زمانبندی دوره بعدی را همینجا پیگیری کنید.

تصاویر برخی از دوره های برگزار شده

ویدئوی معرفی کلاس Power BI

برای تصمیم گیری بهتر و اطلاع از تمام شرایط کلاس Power BI دیدن ویدئوی معرفی دوره ضروری می باشد.

مدرس دوره Power BI

این دوره آموزشی توسط آقای پوریا بغدادی (اولین مدرس Power BI در ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت IT با گرایش BI از دانشگاه تهران) برگزار می شود. ایشان سابقه تدریس Power BI از سال ۱۳۹۶ را دارند و بیش از ۲۰ دوره عمومی و ۳۰ دوره سازمانی Power BI برای شرکت های بزرگ و معتبر ایرانی و بین المللی برگزار کرده اند. برای دریافت اطلاعات کامل کلاس آموزش Power BI می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۵۴۰۱۶۶ (مدرس دوره، پوریا بغدادی) تماس بگیرید.

پوریا بغدادی

بسیاری از شاغلین و دانشجویان از اکسل برای طراحی داشبورد و مصور سازی داده های خود استفاده می کنند، اما واقعیت این است عده زیادی امروزه از وجود و قدرت نرم افزار Power BI نامطلع هستند. دوره آموزشی طراحی داشبورد با Power BI شما را با طراحی داشبورد های زیبا، ساده و کاربرپسند و حرفه ای آشنا کرده و تسلط مناسبی در استفاده از این نرم افزار در سطح پیشرفته برای شما بوجود می آورد. در نهایت با استفاده از ابزار های کاربردی و بی نظیر آن نظیر نمودار ها، گزارشات پیچیده، فرمول نویسی حرفه ای (DAX: Data Analysis Expression) که همان عبارات تحلیل داده می باشند به اهداف خود میرسیم، سپس به مدیریت و امنیت فایل های داشبورد خود مسلط می شویم. برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص این دوره فایل سرفصل و اطلاعات کلاس آموزش Power BI را دانلود کرده و مطالعه کنید.

سرفصل های دوره مجازی Power BI

آموزش ویدئویی Power BI بر اساس استاندارد های بین المللی

آموزش Power BI ویدئویی بر اساس استاندارد مایکروسافت آموزش بر اساس استاندارد های tdwi آموزش Power BI بر اساس استانداردهای گارتنر

نمونه داشبورد های دانشجویان دوره Power BI

داشبورد فروشگاه خارجی با Power BI
نمونه داشبورد Power BI

داشبورد واردات خودرو با Power BI
نمونه کار Power BI

اولین داشبورد کرونا در ایران با Power BIنمونه داشبورد Power BI کلاس

داشبورد نظرسنجی شرکت بیمه با Power BIنمونه داشبورد نظرسنجی با Power BI

داشبورد واردات خودرو با Power BIنمونه پروژه Power BI خانم طاهری

داشبورد واردات خودرو با Power BIنمونه کار Power BI خانم صباغی

کاربرد دوره

کاربرد طراحی داشبورد با نرم افزار Power BI برای تقریبا تمام واحد های سازمانی و مشاغل امروزی وجود دارد، منجمله فروش و بازاریابی، بازرگانی، مالی، مدیریت استراتژیک، تولید، مهندسی صنایع، طرح و برنامه، واحد تحلیل دیتا و Business Support

دوره های سازمانی برگزار شده

شرکت همراه اول واحد فنی، شرکت همراه اول واحد امور مشتریان، شرکت ایرانسل، شرکت زرین رویا (MyBaby)، شرکت توسن تکنو، شرکت ماهکس، شرکت کژال ترابر، شرکت کوبل دارو، نستله ایران، داروسازی دکتر عبیدی، آدوراطب

پرسنل بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی نیز در این دوره ها شرکت کرده اند.

پشتیبانی

یک گروه تلگرامی اختصاصی برای پرسش و پاسخ تشکیل شده که در حال فعالیت موثر می باشد و صرفا ویژه شرکت کنندگان دوره های حضوری آزاد / سازمانی می باشد و درصورت تمایل توسط مدرس به این گروه اضافه می شوید. طرح سوالات و اشکالات از طرف شما برای ما بسیار مهم است. حتی اگر در دوره شرکت نکنید نیز می توانید سوالات خود را به ایمیل ما از طریق بخش تماس ارسال کنید. تمرینات چالشی این دوره بر اساس سوالات و نیاز های مطرح شده از طرف کاربران تدوین شده است.

گواهی پایان دوره

اگر تمرینات را در زمان های تعیین شده تحویل دهید و حداقل یکی از پروژه های پایانی را انجام دهید و نمره قبولی بگیرید (حداقل ۷۰) مدرک معتبر Power BI با هزینه جداگانه برای شما صادر خواهد شد. (۵۰,۰۰۰ تومان)

سوالات متداول

۱- آیا برای ورود به این دوره باید اکسل (Excel) بلد باشیم؟

از آنجایی که Power BI یک نرم افزار Self-Service BI است یادگیری این نرم افزار پیش نیاز خاصی ندارد اما قطعاً افرادی که با اکسل ارتباط خوبی دارند و یا سابقه گزارش گیری و داشبورد با ابزارهای دیگری مانند اکسل یا Qlikview و Tableau را دارند خیلی سریعتر از دیگران با Power BI ارتباط کامل برقرار می کنند.

۲- آیا برای ورود به این دوره باید SQL بلد باشیم؟

بلد بودن SQL و یا اکسل به یادگیری بهتر شما و درک مفاهیم این نرم افزار کمک زیادی خواهد کرد اما هیچکدام پیش نیاز این دوره نیستند. در یک کلام برای یادگیری Power BI پیش نیاز نرم افزاری ندارید.

۳- آیا Power BI رایگان است یا نیاز به لایسنس دارد؟

بخش های اصلی و بیشتر قسمت های پاور بی آی رایکان است، حداقل می توان گفت که با کمک یک سیستم نسبتا خوب در سازمانتان می توانید بدون پرداخت هزینه برای لایسنس این نرم افزار می توانید آن را راه اندازی کنید و داشبوردهای خود را پیاده سازی کنید. بخشی از فضای ابری Power BI که برای تعداد زیاد کاربران و یا حجم بالای فایل ها و Refresh های نامحدود طراحی شده با دریافت هزینه ارائه می شود که البته علیرغم هزینه های بالای آن (صرفاً به دلیل اختلاف بالای نرخ دلار به ریال ایران) در کشور ما قابل سفارش و استفاده است.

۴- آیا برای کار با Power BI نیاز به اکانت داریم؟

برای دانلود نمودارهای اضافی (Custom Visual) و همچنین برای استفاده از فضای ابری (Cloud) نیاز به اکانت وجود دارد که نحوه ساخت آن در دوره ارائه خواهد شد. البته اگر اکانت مایکروسافت ایجاد نکنید برای دریافت نمودار ها ما به شما کمک خواهیم کرد و آن ها را طبق درخواست شما در اختیارتان قرار می دهیم. کافیست زیر یکی از مطالب آموزشی درخواست خود را مطرح کنید یا از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

۵- آیا Power BI فارسی می شود؟

بله امکان استفاده از فونت ها و اعداد فارسی و تغییرات ظاهری در آن وجود دارد. اینکار در ورژن های ارائه شده سال ۲۰۲۰ به بعد بسیار راحت تر و جذاب تر انجام می شود و به راحتی می توانید فونت های فارسی را به نرم افزار اضافه کنید.

۶- در این دوره جزوه یا فیلم کلاس ارائه می شود؟

با توجه به جدید بودن و تغییرت سریع و بروزرسانی های زیاد در پاور بی آی (این نرم افزار ۳ بار در طول سال Update می شود.)، جزوه ای داده نمی شود اما فیلم های دوره ضبط شده و هرجلسه ارائه می شود، همچنین بهترین کتاب انکلیسی این نرم افزار نیز ارائه می شود و کتاب های فارسی نیز در کلاس به بحث گذاشته می شوند. شما باید با تمرین و درگیر شدن با نرم افزار آن را یاد بگیرید و جزوه کمک خاصی نمی کند چون ماهیت این نرم افزار با اکسل یا نرم افزار های مشابه متفاوت است.

۷- قبل از شروع دوره باید مطالعه ای بر روی موضوع خاصی داشته باشیم؟ برای آمادگی بیشتر.

شاید اگر فرصت داشته باشید و بر روی فرمول های اکسل و همچنین Pivot Table مروری داشته باشید مفید خواهد بود.

۸- مسیر پیشرفت من چیست؟ آیا بعد از این دوره، کلاس پیشرفته ای هم وجود دارد؟

به نظر مدرس دوره (پوریا بغدادی، کارشناس ارشد BI از دانشگاه تهران) هرفردی در هر شغلی و با هر جایگاهی مهارت کار با اکسل به عنوان یک صفحه گسترده و کار با یک ابزار حرفه ای تحلیل داده مثل Power BI از ضروری ترین نیازهای امروز است. اگر در این موارد ضعف دارید آن ها را برطرف کنید.

۹- آیا می توانم همزمان در این دوره و دوره اکسل پیشرفته شرکت کنم؟

بله، مشروط بر اینکه بطور کامل بر مباحث اکسل مقدماتی تسلط داشته باشید و همچنین به فرمول های VLookup و قابلیت Pivot Table آشنا باشید.

۱۰- آیا کلاس Power BI همان داشبورد سازی هست؟

اگر به معنی دقیق کلمات رجوع کنیم، چیزی که توسط Power BI در Desktop می سازیم گزارش (Report) است اما چیزی که در Cloud می توانیم بسازیم Dashboard است، البته اگر اینقدر حساس نباشیم، پاسخ مثبت است. یعنی با Power BI داشبورد سازی می کنیم و به عبارت دیگری Power BI کاری به جز داشبورد سازی و گزارش سازی انجام نمی دهد.

۱۱- یادگیری Power BI چقدر برای مهاجرت مفید است؟

بسیار زیاد، نرم افزار ها و تسلط به آن ها می توانند مزیت رقابتی بسیار مهمی برای شما در یافتن شغل در داخل و خارج از ایران باشند.

۱۲- بطور خلاصه Power BI چه مزیتی نسبت به اکسل دارد؟

اگر قصد مصورسازی داده ها را دارید در Power BI بالای ۳۰۰ نمودار برای استفاده وجود دارد. همچنین اگر بخواهید داشبورد هایی که ساخته اید را با مدیران به اشتراک بگذارید می توانید از امکانات خوب Report Server استفاده کنید. چیزی که در اکسل معادل ندارد و در نرم افزار های مشابه مانند Qlikview با هزینه های بالایی انجام می شود.

۱۳ – کلاس آنلاین و مجازی پاور بی آی با کلاس حضوری خیلی تفاوت دارد؟

قطعا کلاس حضوری تفاوت های زیادی با کلاس های مجازی دارد شاید برای مدرس که چهره حاضران را نمی بیند سخت تر باشد اما در شرایط فعلی تنها کلاس مجازی برگزار می شود و کلاس های حضوری لغو شده است.

 

نمونه داشبورد Power BI آقای محمد آذر

مباحث موثر اکسل برای یادگیری Power BI

گزارش گیری با Pivot Table اولین ویژگی مهمی در اکسل است که می تواند به درک بیشتر شما در Power BI کمک کند. همچنین فرمول نویسی در اکسل و تسلط به توابع کاربردی مانند توابع محاسباتی Sum و Average و Sumifs و توابعی مانند Vlookup می تواند بلوغ مناسب یادگیری پاور بی آی را ایجاد کند اما در نهایت مجددا یادآور می شویم که یادگیری اکسل برای ورود به این نرم افزار ضروری نیست و افراد بسیاری بوده اند که با طی کردن دوره آموزشی Power BI بدون داشتن دانش اکسل توانسته اند بهترین داشبورد های سازمانی را ایجاد کنند و با مدیران و ذینفان به اشتراک بگذارند.

چرا Power BI را یاد بگیریم؟

اگر هر روز با اکسل سروکار دارید با یادگیری Power BI میتوانید گزارشات جذاب و زیبایی بسازید.

اگر میخواهید تحلیل و آنالیز داده را یاد بگیرید و کارشناس هوش تجاری شوید باید Power BI را یاد بگیرید.

اگر به دنبال افزایش مهارت و بالا بردن امنیت شغلی خود هستید، پیشنهاد میکنم Power BI را یاد بگیرید

ماژول بندی کلاس آموزش Power BI

در این کلاس ۳۰ ساعته مباحث زیر آموزش داده خواهند شد. لازم به ذکر است که در تدریس از آخرین نسخه نرم افزار برای آموزش و تمرینات استفاده خواهد شد که نحوه دانلود آن را در جلسه اول توضیح می دهیم. ماژول بندی جدید دوره به زودی جایگزین موارد زیر خواهد شد.

جلسه اول کلاس آموزش Power BI (ورود، آماده سازی و Visualize کردن داده ها)

آشنایی کامل با Power BI و محیط و نسخه های نرم افزار

نحوه دانلود و نصب نرم افزار و Update های بعدی

ورود داده های پروژه به Power BI و تغییرات لازم بر روی آن در Power Query، شناخت کامل محیط Power Query و آماده سازی و Replace و بخش Applied Steps

ارسال داده ها از Power Query به Power BI و ترسیم اولین نمودارها (Clustered Column, Pie, Line, Bar)

استفاده از قابلیت Append در Power Query

ایجاد قابلیت های بصری Drill Down و استفاده از Hierarchy

ایجاد رابطه ها در بخش Relationship و پیاده سازی تقویم تاریخ شمسی – جلالی و استفاده از آن در گزارشات

مرتب سازی نمودار های حاوی ماه ها و هفته های شمسی

استفاده از Slicer ها و تنظیمات مهم آن ها

چگونه برای سازمان خود شروع به طراحی داشبورد کنیم؟

جلسه دوم کلاس آموزش Power BI (استفاده از Analyze، پیاده سازی قابلیت های بصری پیشرفته و Power Query)

آنالیز داده های نمودارهای Line و Clustered Column

خواندن داده ها از پوشه ها و آشنایی با اولین فرمول های Power Query و زبان M

ایجاد قابلیت های بصری و تغییرات نمودار ها شامل Drill Through و Tool-tip و Edit interactions

ایجاد نقشه های آنلاین (Map) و استفاده از Card و نمودار های Waterfall و Ribbon

ترکیب جداول با کمک قابلیت Merge و آموزش کامل مبحث Join در SQL و کاربردهای آن در Power BI

نحوه ثبت نام در Cloud و ارسال داشبورد ها به آن و نکات و امنیت و ریزه کاری های به اشتراک گذاری در موبایل و وب

جلسه سوم کلاس آموزش Power BI (کار با نقشه ها، Power Query پیشرفته و تحلیل های پیش نگر)

پیاده سازی نقشه آفلاین ایران با Shape Map

استفاده از Bookmark و Selection Pane برای سفارشی سازی تعاملات در گزارش ها

خواندن تصاویر از پوشه های با Power Query و استفاده از آن ها در داشبورد

پاکسازی تاریخ ها با کمک Power Query

نحوه فارسی سازی و سفارشی سازی Theme داشبوردها

ایجاد Forecast و Regression در گزارشات و نکات آن

جلسه چهارم کلاس آموزش Power BI (فرمول نویسی DAX بخش اول)

از این جلسه به بعد کار با دقیقاً ۵۰ فرمول DAX آموزش داده می شود و برای هریک از فرمول ها مثال کاربردی ارائه خواهد شد.

ارائه لیست کامل فرمول های ضروری اکسل و مقایسه آن ها با DAX

نحوه محاسبه اختلاف تاریخ های شمسی

تست فرمول ها در نرم افزار DAX Studio آموزش داده خواهد شد.

جلسه پنجم کلاس آموزش Power BI (فرمول نویسی DAX بخش دوم + پیاده سازی انواع KPI)

تمام مباحث مرتبط با KPI ها اعم از شناسنامه شاخص ها، نحوه گردآوری آن ها و انواع KPI از نظر پیاده سازی در Power BI آموزش داده می شوند.

منابع مهم در زمینه شاخص های کلید عملکرد معرفی می شوند.

بخشی از KPI ها نیز در سازمان ها به شکل مقایسه های Target و Actual هستند که بطور کامل مورد بررسی قرار می گیرند.

خواندن داده ها از وب برای پیاده سازی در KPI ها

خواندن آخرین تاریخ های شمسی (برای محاسبه موجودی) با فرمول ها

یک پروژه متفاوت بصورت ترکیبی از Power Query و Unpivot و LookupValue و روابط دوطرفه (Bidirectional) آموزش داده خواهند شد.

تحلیل پارتو (Pareto) با کمک فرمول نویسی DAX و Measure ها

جلسه ششم کلاس آموزش Power BI (مدلسازی داده ها و داده کاوی در Power BI و فرمول های پیشرفته تر)

معرفی Data Modeling و شناخت کامل مدل های طراحی و Dimension و Fact و …

طراحی Star / طراحی Snowflake

جهت روابط در Power BI

ابهام در مدل چیست و چگونه آن را کنترل کنیم؟

مدیریت روابط چند گانه بین موجودیت ها

توابع SUMMARIZE، RELATED، RELATEDTABLE، USERELATIONSHIP

جلسه هفتم کلاس آموزش Power BI (مباحث پیشرفته تر)

ایجاد Measure های انتخابی، ایجاد Column های انتخابی، پاکسازی تاریخ های شمسی، ایجاد کد رنک داینامیک روی نمودار ها، افزودن تابع جدید به Power Query

خدمات دوره

  1. ارائه ویدئو های دوره و فایل ها و تمرینات
  2. ارائه کتاب های PDF مرتبط با کلاس
  3. ارائه گواهی معتبر حضور در دوره

Power BI چیست؟

Power BI یک بستر هوش تجاری و مدیریت اطلاعات کسب و کار است که ابزارهایی برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل، تجسم و به اشتراک گذاری داده ها برای کاربران تجاری غیر فنی فراهم می کند. رابط کاربری Power BI برای کاربرانی که با Excel آشنا هستند کاملاً شهودی است و ادغام عمیق آن با سایر محصولات مایکروسافت آن را به یک ابزار سرویس دهی بسیار متنوع تبدیل می کند.

همچنین راهکارServer  Power BI Report برای شرکت هایی وجود دارد که باید داده ها و گزارش های خود را در محل حفظ کنند. این نسخه از Power BI به نسخه ویژه برنامه دسک تاپ به نام Power BI Desktop نیاز دارد. این نرم افزار بطور کامل در ایران قابل استفاده و رایگان است و شرکت های بسیار زیادی در حال استفاده از آن هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار پاور بی آی می توانید از صفحه Power BI در وب سایت مایکروسافت بازدید کنید.

در کلاس Power BI مهمترین توابع لازم برای کار داشبورد سازی را خواهید آموخت، مسلماً تمام توابع این نرم افزار را نمی توانیم در یک کلاس آموزشی با هم مرور کنیم ولی شما تمام سرنخ های لازم برای کار با فرمول های آن را بصورت کاملا مفهومی و اصولی فراخواهید گرفت. یادگیری Power BI برای هر فردی یک مزیت رقابتی در کسب فرصت های شغلی و مهارت های کامپیوتری و گزارش گیری و تحلیل داده ها خواهد بود.

3.7 3 votes
امتیاز کلی مطلب
guest
51 نظرات
قدیمی ها
جدید ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
سالاروند

سلام به استاد بغدادی گرامی خواستم ازتون تشکر کنم همه چیز عالی بود بخصوص گروه تلگرام کلاس خیلی خوب و تمیز ومرتبه و بدون مشکل

صادق پهلوان

سلام وقتتون بخیر، در مورد پیشنیاز این دوره سوال داشتم که برای ثبت نام و بهره وری مناسب نیاز به چه دانشی هستش؟ و اینکه این دوره مرتبط با کوئری و sql server نیز می باشد یا خیر؟

صادق پهلوان

نحوه پابلیش، ارائه گزارش در موبایل و ادیت و رفرش نیز تدریس خواهد شد؟

موسوی

سلام من به صورت حضوری در دوره نمی تونم شرکت کنم و دوره غیر حضوری رو خریداری کردم اما سرفصلی که در دوره حضوری تدریس می شه کامل تر هست. آیا امکانش هست با پرداخت هزینه، بتونم دوره رو داشته باشم به صورت کامل؟

موسوی

چطور می تونم لاگین کنم؟ می تونم خواهش کنم لینک دانلود رو برای ایمیلم ارسال کنید مثل قبلا؟

موسوی

ایمیل من kingstar1397@yahoo.com هست و متاسفانه رمز برام ارسال نمیشه و میگه قبلا ثبت نام نکردی در سایت. میشه بگید مشکل چیه؟

vahidfarzad

توی Bi روی Sql Server – SSIS SSAS SSRS و ETL خبلی تاکید شده ، آیا در پاور بی آی با مطالب آموزشی شما می توان یک تحلیل تجاری خودساخته داشت یا باید اول مفاهیم سخت و طول و دراز پایگاه داده اسکیول و ای تی ال رو بلد شده باشیم؟ ایا DAX جایگزین اسکیول سرور؟

vahidfarzad

من میخوام Power BI رو یاد بگیرم و مبنای تحلیل هایم رو بر پایه پاور بی ای انجام بدم. می خواستم بدونم چه گارانتی هست که این برنامه کاملا بروی ایران بسته نشه یا فری نباشه ؟

vahidfarzad

سایت پاور بی ای برای ثبت نام ایمیل سازمانی (غیر رایگان) میخواد، اینجوری من نمیتونم به بسیاری از مطالب help و app دسترسی داشته باشم. چیکار باید بکنم؟

محمد تیموری

سلام آقای بفدادی
وقت بخیر

من میخواستم در دوره power bi آذر ماه شرکت کنم، ولی متاسفانه ظرفیت تکمیل شده. لطف کنید اگر کنسلی داشتید به بنده اطلاع بدهید.

باتشکر

مهدیار

چرا هزینه دوره پاور بی آی جدید ، دو برابر شده؟
مگه در زمان اموزش کلاس یا محتوا تغییر ی پیش اومده؟

نظام نیا

سلام
وقت بخیر
می خواستم بدون دوره جدید Power BI چه زمانی برگزار می شود؟


اکبر

من اینترنتی خریدم اموزش را منتهی ترتیب شماره نگذاشتی.فقط session داره..داخل session ترتیب نداره.شما در این حد رعایت عدد نمیکنی انوقت دتده کاوی درس میدی

نادر وفایی فر

ثبت‌نام در این دوره را به همه‌ی دوستانی که در جستجوی یک کلاس آموزشی با کیفیت بالا در حوزه‌ی هوش تجاری و مدیریت اطلاعات کسب و کار هستند قویاً توصیه می‌کنم. حجم مطالب ارائه شده و کیفیت آموزش فراتر از انتظار من بود. ارزش کیفی آموزشی که می‌بینید به واقع بسیار فراتراز مبلغ پرداختی شماست. جدای از کلاس، فایل‌های آموزشی در بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار می‌گیرد.
برگزاری کلاس بسیار منظم و با برنامه ریزی بود ، همراهی و پاسخگویی به سوالات در خارج اززمان کلاس بی نظیر بود و همچنین مدرس بسیار باهوش،حرفه‌ای و مسلط می‌باشند.

شیوا

سلام، دوره جدید کی برگزار و اینکه آیا برای کنترل پروژه هم کاربرد داره این نرم افزار؟

سمیه

سلام وقت بخیر. لطفا اطلاعیه ثبت نام دوره جدید powerbi رو برای من ایمیل کنید. ممنون

سعید

امکانش نیس با توجه به اهمیت مطلب بحث دکس و فرمولهارو به اول آموزش منتقل کنین؟

momeni.marzieh

سلام. شروع دوره جدید کی هست؟؟ بنده میخوام ثبت نام کنم

امنه

سلام دوره حضوری برگزار نمیشه؟

حامد

سلام جناب بغدادی دوره مجدد Power bi کی تشکیل میشه؟ بعد کرونا؟

زهرا

سلام. وقت شما بخیر. آقای بغدادی اگر این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته و شما رضایت کافی را از کار و کوشش‌مان داشته باشید، امکان دارد که شما ما را به سازمان‌ها معرفی کنید؟ برای افرادی که در حال حاضر شغلی ندارند.

alizam8088

سلام استاد
من در یک سازمان کار می کنم و کارم ساخت گزارش در sql هست ، و می خوام این گزارش ها را برای تجزیه و تحلیل روی نرم افزار bi بیارم بالا.
با توجه به نیاز من بهتراست روی آموزش و یادگیری power Bi سرمایه گذاری کنم یا Qlikview 
با تشکر

امید حسینی

سلام .
پکیج آموزشی هم گروه تلگرامی برای رفع اشکال و تبادل نظر با دانشجو ها داره ؟‌
من میخوام این دوره رو شرکت کنم . به نظرتون دوره آموزشی ثبت نام کنم بهتره یا پکیج رو خریداری کنم ؟

جلیل خدادادیان

سلام

ایا دوره ای که مهر ماه شروع میشه و هزینش ۱٫۲۰۰ هست با دوره داخل سایت که هزینش یک میلیونه فرق داره؟ چون من سرفصلها رو که چک کردم تقریبا یکی بود.

افشین پهلوان

سلام
توی این دوره نحوه کار با دیتابیسها مخصوصا sql رو آموزش می دید؟ منظورم اینه که چطور با power bi به دیتابیسهای مختلف وصل بشیم و تحلیلها رو بر روی اطلاعات دیتا بیس انجام بدهیم (آنلاین و آفلاین).

حمیده میرزمانی

سلام وقتتون بخیر
من بسته رو خریداری کردم، میخواستم بدونم مدرک دوره رو میتونم بگیرم؟