relative - آدرس دهی نسبی، مطلق و ترکیبی در اکسل [ویدئو]
اکسل پیشرفته
پوریا بغدادی

آدرس دهی نسبی، مطلق و ترکیبی در اکسل [ویدئو]

از آنجایی که در اکسل همه چیز با آدرس ها گره خورده است باید آدرس دهی و انواع آن را خوب یادبگیریم. آدرس دهی مطلق، نسبی و ترکیبی انواع آدرس دهی در اکسل هستند.

offset cover min - آموزش فرمول offset در اکسل [ویدئو]
اکسل پیشرفته
پوریا بغدادی

آموزش فرمول offset در اکسل [ویدئو]

فرمول آفست در اکسل برای موقعیت یابی و بدست آوردن محدوده های پویا استفاده می شود. پویا بودن یعنی محدوده مورد نظر شما از نظر اندازه یا موقعیت متغیر باشد.

SH - کلید های میانبر در اکسل [فرمول ها]
اکسل پیشرفته
آمنه نوروزیان

کلید های میانبر در اکسل [فرمول ها]

همانطور که می دانید کلید های میانبر سرعت کار شما را در اکسل افزایش می دهند و قابلیت کار با اکسل بدون استفاده از ماوس و منوهای اکسل را فراهم می کنند. با ما همراه باشید تا با کلیدهای میانبر مربوط به فرمول نویسی آشنا شویم.

excel shortcuts fimage min - کلید های میانبر در اکسل [شیت ها]
اکسل پیشرفته
آمنه نوروزیان

کلید های میانبر در اکسل [شیت ها]

با استفاده از کلیدهای میانبر در اکسل می توانیم دستوراتی را به صورت سریع اجرا کنیم تا عملکرد بهتر و سریع تری داشته باشیم. در این مطلب قصد داریم شما را با کلید های میانبر مربوط به کار با شیت ها آشنا سازیم.

images 3 1 - آموزش فرمول index در اکسل
اکسل پیشرفته
آمنه نوروزیان

آموزش فرمول index در اکسل

یکی از هوشمندترین و انعطاف پذیرترین توابع جستجو، فرمول Index در اکسل است. در این مطلب به طور کامل با این فرمول آشنا خواهید شد.

gantt chart - رسم نمودار زمانبندی گانت در اکسل
اکسل پیشرفته
مهشید زارعیان

رسم نمودار زمانبندی گانت در اکسل

نمودار گانت نوعی نمودار مدیریت پروژه است که برای تعریف و نشان دادن زمان شروع و پایان یک پروژه به کار می رود و مدت زمان انجام مراحل مختلف یک پروژه را نمایش می‌دهد. نمودار گانت به صورت نمودارهای میله‌ای