اجرای نرم افزار اکسل

در صورتی که سیستم عامل رایانه شما ویندوز ۷ باشد می توانید به راحتی هر نرم افزار نصب شده ای را با یک جستجوی ساده از طریق Start واقع در منتهی الیه پائین سمت چپ صفحه نمایش خود پیدا کرده و اجرا نمائید، بنابراین اکنون می توانید مطابق تصویر زیر با وارد کردن کلمه excel در کادری که در آن عبارت Search programs and files  نمایش داده شده است این برنامه را پیدا کرده و اجرا نمایید.

1 - اجرای نرم افزار اکسل

در صورتی که از سیستم عامل دیگری مانند ویندوز XP استفاده می کنید باید از طریق منوی Start به مسیر نصب برنامه­ ها یعنی بخش All Programs رفته و با ورود به قسمت Office Microsoft نرم افزار اکسل را یافته و اجرا کنید.

نکته: اگر بصورت مداوم از اکسل استفاده کنید آیکن این برنامه به فهرست برنامه های پرکاربرد منوی Start ویندوز افزوده می شود و بعد از آن می توانید به سرعت این برنامه را پیدا کرده و بارگذاری کنید. همچنین در ویندوز ۷ می توان با کلیک راست روی آیکن این برنامه و انتخاب گزینه Pin To Taskbar آیکن نرم افزار اکسل را به نوار وظیفه ویندوز اضافه نمود.


برچسب ها:17a408a89ac284e4fc1eee3787fd81bb?s=300&d=mm&r=g - اجرای نرم افزار اکسل

پوریا بغدادی

من مباحث BI را در دانشگاه تهران آموخته ام. مجری و مشاور سیستم های هوش تجاری (BI) هستم. آموزش را برای علاقه شخصی پی میگیرم.